Světlovody pro domy

Světlovod pro vaši domácnost

Umožněte pronikat slunečním paprskům do tmavých prostorů vaší domácnosti.
Ušetřete na účtech za elektřinu. Světlovodem Sunway Home prosvětlíte i prostory bez oken.

V řadové zástavbě, ale i v bungalovech jsou často obytné prostory, kde okno není možné umístnit. Když ale chcete zpříjemnit váš domov a zvýšit komfort bydlení, pak najjednodušší a nejméně invazivní možností jak prosvětlit tmavé prostory přirozeným světlem, je instalace světlovodu.

Světlovod Sunway Home je svou velikostí určen na prosvětlení domácností všude tam, kde není dosah přirozeného světla přes okna. Inovativní způsob osvětlení vám umožní svést přirozené světlo ze střechy do interiéru a užívat si jeho pozitivní účinky na zdraví vás i vaší rodiny.

Kam umíme umístit světlovod?

Jak velký prostor potřebujete prosvětlit?

Naše světlovody do domácností

Sunway 260

Nabízíme na výběr různé tvary difuzorů: CUBE nebo APPLE.

Je určen na prosvětlení méně náročních prostorů a prostorů s malou podlahovou plochou, jako jsou chodby, WC, šatníky, malé koupelny do 5 m2 plochy.

Doporučena délka světlovodu do 4 metrů.

Sunway 360

Světlovod s průměrem 355 mm (spodní díl, difuzor - čtverec 320x320mm)

Je určen na prosvětlení prostorů do 12 m2 plochy. Ideální na prosvětlení koupelen, schodišť, větších chodeb, zádveří. Ideální řešení na dosvětlení kuchyně, jídelny, ale taky obytných místností.

Doporučena délka světlovodu do 6 metrů.

Sunway 560

Nabízíme na výběr různé tvary difuzorů: CUBE nebo APPLE.

Je určen na prosvětlení prostorů až do 25m2 plochy. Osvětlení obývací místností, velkých kuchyní, vysokých prostorů v domácnostech.

SUNWAY 560 je vhodný pro splnění normy denního osvětlení pro pracoviště s vyšší zrakovou náročností. Při prosvětlení kanceláře nebo pracoviště je potrěba zabezpečit světelnětechnický posudek.

Doporučena délka světlovodu do 9m.